WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W niedzielę, 29.01 w Przystanku Zabłocie wspólnie zbieraliśmy środki, by wesprzeć WOŚP, przy okazji świetnie się bawiąc.

Czytaj więcej...

Spotkania Klubu Matki i Dziecka "Razem Raźniej"

Od września 2022 roku działa Klub Matki i Dziecka "Razem Raźniej", gdzie 2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, spotykamy się w Przystanku Zabłocie, by razem wspólnie spędzić czas.

Czytaj więcej...

Ruszają zapisy na kolejny kurs języka polskiego

Kolejna szansa na wzięcie udziału w bezpłatnym kursie języka polskiego. Zapraszamy na spotkanie informacyjne, gdzie dowiecie się więcej na ten temat!

Czytaj więcej...

Ferie zimowe z Klubem Matki i Dziecka

Pierwszy tydzień ferii zimowych już za nami! My spędziliśmy go między innymi z dzieciakami i Klubem Matki i Dziecka "Razem Raźniej" w Szkole Podstawowej nr 1 w Żywcu.

Czytaj więcej...

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się WIELKIMI KROKAMI! Już w niedzielę 29.01 gramy, śpiewamy, zbieramy i dobrze się bawimy w Przystanku Zabłocie.

Czytaj więcej...

Mobilna Akademia NGO MANGO w Żywcu

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich oraz Żywiecka Fundacja Rozwoju zapraszają na trzy bezpłatne, jednodniowe, intensywne szkolenia dla organizacji pozarządowych.

Czytaj więcej...

Wielkie Podsumowanie Działaj Lokalnie 2022

Już 20 stycznia o 17:30 spotkamy się na Dworcowej 2 w Przystanku Zabłocie, aby podsumować wszystkie działania, które podjęliśmy w ramach "Działaj Lokalnie"!

Czytaj więcej...

Nowe Relacje w bielskim Parku Trampolin

Ostatnio w ramach projektu "Nowe Relacje" wyskoczyliśmy do GOjump - Parku Trampolin w Bielsku-Białej i integrowaliśmy się w wyjątkowy sposób.

Czytaj więcej...

Świętujemy 20. urodziny Żywieckiej Fundacji Rozwoju

14.01 obchodzimy nasze 20 urodziny! To dla nas piękny moment; czas na wspomnienia i trochę opowieści. Co więcej, mija 6 rocznica wprowadzki na Dworcową 2!

Czytaj więcej...

Warsztaty dla dzieci "Wykonywanie Biżuterii"

Zapraszamy na warsztaty artystyczne z wykonania bransoletek z koralików z Hanną Ovcharenko. Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy dzieci od 10 lat.

Czytaj więcej...

Znamy wyniki konkursu "Opowiedz..." 2022

Znamy wyniki konkursu „Opowiedz…”, w ramach „Działaj Lokalnie”! Jury wybrało prace, które będą reprezentować Żywiecczyznę na ogólnopolskim etapie konkursu.

Czytaj więcej...

Newsletter ŻFR – bądź na bieżąco z naszymi działaniami!

List w butelce? Polecony? Gołąb pocztowy? Ploteczki pod sklepem? Są prostsze sposoby, by dowiedzieć się co słychać u nas w Fundacji – na przykład zapisanie się do naszego newslettera.

Czytaj więcej...