Aktualności

Hablas español? Hiszpański warto znać, więc dołącz do nas!

Kolejna ciekawa oferta edukacyjno-kulturalna na mapie Zabłocia - bezpłatne warsztaty hiszpańskiego uczonego holistyczną metodą Colorin Colorado. Zapisy już trwają!

Czytaj więcej...

Opowieść jednej nocy, czyli spotkanie z historią

Wystawa, pokaz filmu, spotkanie z Władysławem Gawlińskim - to wszystko w wyjątkowej piwnicznej aurze - taki mamy pomysł na ostatni piątek października!

Czytaj więcej...

Sztuki plastyczne w mistrzowskiej praktyce

Już wkrótce na Zabłociu będziemy gościć niezwykłą artystkę - Joannę Zając-Slapnicar, która wprowadzi nas w tajniki różnorakich technik plastycznych! Zapisy już trwają!

Czytaj więcej...

Świat malowanych pierników - inspirujące warsztaty na Zabłociu

Co łączy ptaki, pierniki i sztukę? Sugarcrafting! Malowaliśmy cuda na pysznych piernikach. Zobaczcie fotorelację z warsztatów z Moniką Kołodziej - stypendystki z pasją!

Czytaj więcej...

Kurs pierwszej pomocy dla KAŻDEGO!

Umiejętność ratowania ludzkiego życia to wiedza, która powinna być powszechna. A nie jest. Dlatego działamy, by zmieniać ten stan! Dołącz do nas, by wiedzieć jak pomóc!

Czytaj więcej...

GOK w Gilowicach na tropach historii!

Masz w domu stare zdjęcia, na których widać mieszkańców Gilowic, znane Ci miejsca lub wydarzenia z przeszłości? To podziel się nimi, by stworzyć cyfrową mapę Gilowic WCZORAJ DZIŚ i JUTRO!

Czytaj więcej...

zaPALamy kobiety do zgłębiania nowych umiejętności!

Kurs samoobrony dla kobiet to kolejna nietypowa oferta, którą przygotowaliśmy w ramach działań "Zapraszamy do Zabłocia. zaPALamy do działania"!

Czytaj więcej...

Mydło w kształcie gwiazdy pachnące bananami? Czemu nie!

Program zaPALamy do działania obejmuje bardzo szerokie spektrum inicjatyw, m.in. warsztaty tworzenia cudnie pachnących i wyglądających mydeł.

Czytaj więcej...

Rękodzielnik DZIAŁA LOKALNIE i na wynos!

Grupa WłączAktywność z Koszarawy postanowiła zawalczyć o młode pokolenie i ich tożsamość kulturową! Zobaczcie jak pięknie działają w ramach Działaj Lokalnie!

Czytaj więcej...

Poszukiwani aktywni seniorzy 60+ z głową pełną pomysłów!

Otwartość i chęci do działania - to dobry punkt wyjścia do zainicjowania zmian wokół siebie! A my lubimy wspierać lokalną aktywność. Jak? Finansowo, merytorycznie i...

Czytaj więcej...

Kto pyta nie błądzi! Ostatnie konsultacje z pisania wniosków!

Masz pomysł, ale nie wiesz jak wypełnić wniosek o mini-GRANT? Chcesz się upewnić, czy dobrze wypełniłeś formularz? To jest NASZ CZAS DLA CIEBIE!

Czytaj więcej...

Daliśmy się zainspirować i zaPALić do działania!

Dlaczego warto było jechać z nami do Cieszyna? Bo podróże kształcą! Zobaczcie ile widzieliśmy i co przeżyliśmy podczas wizyty studyjnej w powiecie cieszyńskim!

Czytaj więcej...