WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Start programu Wsparcie Inicjatyw Poradniczych – WIP

Program WIP wspiera organizacje poradnictwa, które nie mają osobowości prawnej, poprzez małe granty. Wszystko po to, by zwiększyć potencjał tych organizacji!

Czytaj więcej...

Wyniki Lokalnych Inicjatyw Społecznych Żywiec Zdrój

Ambitne projekty środowiskowe, troska o zdrowie psychiczne i street art w najlepszym wydaniu. Tak hasłowo można podsumować wyniki naboru w ramach LIS Żywiec Zdrój.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Lokalną Historią – studium historii dwóch rodzin

Już 7 czerwca Pani Aleksandra Bura poprowadzi spotkanie "Przeciętni żydowscy mieszkańcy Zabłocia i ich nieprzeciętne wojenne losy - studium historii dwóch rodzin."

Czytaj więcej...

Spotkanie z lokalną historią – "Przemysł w dawnym Zabłociu"

Zapraszamy na kolejne spotkanie z lokalną historią, prowadzone przez Dariusza Piotrowskiego. Dotyczyć ono będzie Fabryki Cegieł Shwarza. Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

2. Festiwal Kultury Żydowskiej w Zabłociu

Mamy dla Was niezłego newsa. Jeśli pamiętacie zeszłoroczny Festiwal Kultury Żydowskiej: nasze warsztaty, prelekcje i inne atrakcje, to na pewno się ucieszycie!

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu Działaj Lokalnie 2024!

W ramach konkursu grantowego Działaj Lokalnie 2024, Komisja Grantowa wyłoniła spośród 30 nadesłanych wniosków aplikacyjnych 14 projektów.

Czytaj więcej...

Konkurs grantowy Śląskie NOWEFIO 2024-2026

Zapraszamy do udziału w konkursie grantowym Śląskie NOWEFIO 2024-2026. Nabór wniosków będzie prowadzony w terminie 05.06 – 28.06.2024. Więcej informacji w treści!

Czytaj więcej...

Projekt Młodzieżowego Centrum Kariery OHAP

Ogłaszamy nabór do projektu Młodzieżowego Centrum Kariery OHAP oferującego kursy i warsztaty. Jeśli masz 18-25 lat i nie pracujesz/nie uczysz się dziennie to coś dla Ciebie!

Czytaj więcej...

Przestrzeń Edukacji Lokalnej – "Z Zabłociem za pan brat!"

Fundacja Totalizatora Sportowego wybrała nasz projekt "Z Zabłociem Za Pan Brat!"do dofinansowania na kwotę w wysokości 26 000 zł! Więcej na temat projektu już wkrótce!

Czytaj więcej...

Razem z Wiatrakami Mazur zapraszamy na szkolenie!

Już 26.04 zapraszamy Was na szkolenie dot. pracy z młodzieżą. Pomówimy o tym jak rozwijać kompetencje społeczne i obywatelskie młodych osób!

Czytaj więcej...

"HETO" czyli projekt licealistów, który pomaga w nauce

Grupa licealistów z III LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej oraz I LO im. Mikołaja Kopernika w Żywcu stworzyła projekt społeczny w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii - "HETO".

Czytaj więcej...

Startuje program Firma Dobra Lokalnie!

Firma Dobra Lokalnie to prosty program dla lokalnych biznesów, dla których ważne jest miejsce, w którym działają i ludzie, którzy w nim żyją! Czy chcecie do nas dołączyć?

Czytaj więcej...