WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Pomóż nam uratować siedzibę naszej Fundacji

Remont naszej siedziby okazuje się trudniejszy niż przypuszczaliśmy. Trzeba ratować ścianę i strop, bo bez tego, nie będzie nowego dachu… a bez dachu nie będzie Dworcowej 2.

Czytaj więcej...

Spotkanie z lokalną historią na Dworcowej 2

W ostatnią środę listopada spotykamy się na Dworcowej 2 w Przystanek Zabłocie – siedzibie Żywiecka Fundacja Rozwoju – żeby porozmawiać o tej kamienicy.

Czytaj więcej...

21. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS

Objazdowy Festiwal WATCH DOCS na stałe wpisał się w kulturalną ofertę Żywca. W tym roku projekcje filmów odbędą się w dwóch miejscach, w treści załączamy rozpiskę projekcji.

Czytaj więcej...

Dodatkowy nabór uczestników do Programu "AOON" - edycja 2023

Ogłaszamy dodatkowy nabór uczestniczek i uczestników do naszego Programu "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami" - edycja 2023. Więcej informacji w tekście.

Czytaj więcej...

Święto Pomarańczowej Energii za Nami

Przyznajemy, że po sobotnich szaleństwach i zabawach musieliśmy troszkę odpocząć… ale wracamy do Was z krótką relacją ze Święta Pomarańczowej Energii.

Czytaj więcej...

Szkolenia programu Stronger Together - Silniejsi Razem

Zachęcamy do uczestniczenia w szkoleniach programu Stronger Together - Silniejsi Razem, którego realizatorem jest Centrum Doradztwa Strategicznego i British Council Polska.

Czytaj więcej...

Warsztaty historyczne dla młodzieży

Serdecznie zachęcamy grupy uczniów z ósmych klas szkół podstawowych oraz ze szkół średnich do udziału w warsztatach, prowadzonych przez Dariusza Piotrowskiego.

Czytaj więcej...

Święto Pomarańczowej Energii już wkrótce!

Już teraz zapraszamy Was na wspólne świętowanie pomagania – turniej układania puzzli, muzyka na żywo, warsztaty, RIO i belgijka – to czeka na nas w tym roku!

Czytaj więcej...

X Turnieju Debat Oksfordzkich „Podbeskidzie”

Debaty Oksfordzkie już niebawem! Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów i uczennice klas 7 i 8 ze szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

PAL-owa Potańcówka "Szalone Lata 20."

3 lata z projektem “Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania” minęły nam niepostrzeżenie. Chcemy zaprosić Was na wspólne świętowanie PALowego sukcesu.

Czytaj więcej...

UWAGA – remont na ul. Dworcowej 2

Od 4 września na ul. Dworcowej 2, czyli w naszej siedzibie kolejne wielkie zmiany. Nastąpi wymiana dachu, a także remont elewacji w części budynku.

Czytaj więcej...

Stypendium z Pasją 2023 – 9 osób otrzymało wsparcie

Dokładnie tydzień temu, po raz kolejny odbyło się rozdanie stypendiów w ramach programu Żywiec z pasją 2023. W tym roku wspieramy talenty dziewięciu zdolnych osób!

Czytaj więcej...