WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.


Warsztaty z Canvy dla początkujących vol. 2

Aktualności

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty z narzędzia Canva! 

Czy dopiero zaczynasz swoja przygodę z tworzeniem treści? Masz już konto na stronie, ale nie do końca umiesz się po niej poruszać? W Twojej głowie jest pomysł na projekt, ale nie do końca wiesz jak się za niego zabrać? Jeśli tak, to warsztaty dla Ciebie!

Tym razem nasza komunikatorka Marysia przygotowała warsztaty dla osób początkujących. Dowiemy się czym jest Canva i jakie są jej możliwości. Omówimy jej podstawowe funkcje; przejdziemy wspólnie przez kokpit, poznamy podstawowe funkcje strony i pobawimy się szablonami tworząc nasze własne projekty.  

Zapewniamy dostęp do komputerów – jedyne czego potrzebujemy od Was, to aktywne konto na Canvie. Przyniesienie własnych laptopów jest możliwe – zaznaczamy jednak, że połączenie się do szkolnego Wi-Fi może być problematyczne, więc korzystając z własnego komputera, najpewniej będziecie musieli używac własnego transferu danych. 

Kiedy?
07.09.2023
Grupa początkująca nr 1 – 15:00-17:00
Grupa początkująca nr 2 – 17:30-19:30

Gdzie?
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II, Dworcowa 26, Żywiec

Jak się zapisać?
e-mail:
 animacja@zfr.org.pl
telefon: 33 475 44 77

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a ilość miejsc mocno ograniczona. Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych, a obie grupy są grupami zaczynającymi przygodę z programem od podstaw

Warsztaty poprowadzi Marysia Jurasz, komunikatorka Żywieckiej Fundacji Rozwoju.