WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.


Debaty Oksfordzkie – finał debat 2023

Aktualności

Dziesiąty jubileuszowy Turnieju Debat Oksfordzkich Podbeskidzie dobiegł końca. Emocje po wczorajszym finale wciąż nie opadły, ale śpieszymy z pierwszą fotorelacją, gratulacjami, podziękowaniami. 

 Podczas finału osoby debatujące miały okazję wysłuchać dwóch mów eksperckich:

- Anny Kwaśny pn. "W przyjaźni z przyrodą... profilaktyka i terapia" (opisy tego są na fb debaty oksfordzkie podbeskidzie wraz z bio prelegentów);

- Paweł Żygliński pn ""Najtrudniejsza partia szachów w grze życia." Bio Pawła - Paweł na codzień jest nauczycielem w szkołach wojskowych oraz organizuje wyprawy survivalowe, obozy dla dzieci i młodzieży.

Wielkie brawa po raz kolejny kierujemy w stronę zwycięskich szkół: I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika (Strefa Kopernika), Szkoły Podstawowej nr 9 w Żywcu! (Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Żywcu)

Debaty to nie tylko wymiana słów, ale również nauka zrozumienia, szacunku do drugiej osoby. Wczoraj, waszymi wystąpieniami, wszyscy dowiedliście, że WASZA siła tkwi w słowach. 

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tegorocznym X Turnieju Debat Oksfordzkich. Wasza pasja sprawiła, że ten jubileuszowy finał stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Mamy nadzieję, że do zobaczenia już w przyszłym roku w kolejnych debatach. 🗣️

 

 

„Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”