WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

NOWE RELACJE

„Nowe Relacje – działania na rzecz włączenia i integracji międzypokoleniowej osób z Ukrainy z doświadczeniem uchodźczym”. Realizatorem programu jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę". Program finansowany jest przez HelpAge International ze środków Fundacji Conrada N. Hiltona. Partnerem programu jest Polskie Forum Migracyjne.

Celem projektu jest integracja lokalnej społeczności Żywca oraz uchodźców w Ukrainy poprzez uruchomienie Klubu Integracji. W programie zajęcia rękodzielnicze, spotkania integracyjne, wspólne wyjścia do kina,
wycieczki krajoznawcze oraz inne atrakcje.

Olga Staszewska | Animatorka w projekcie
e-mail: olga.staszewska@zfr.org.pl
tel: 733 249 451

Marcin Sowa | Koordynator projektu
e-mail: marcin.sowa@zfr.org.pl
tel: 601 262 376
 

Nowy projekt integracyjny "Nowe Relacje" – spotkanie organizacyjne

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 50+ do uczestnictwa w projekcie Nowe relacje! Jego celem jest integracja społeczności Żywca oraz osób uchodźczych z Ukrainy.

Czytaj więcej...

Projekt "Nowe Relacje" – integracyjne spotkanie przy kawie

Dzięki projektowi Nowe relacje mamy przyjemność zaprosić wszystkie osoby z Ukrainy i Polskie w wieku 50+ na "Spotkanie przy kawie" organizowane w ramach Klubu Integracji!

Czytaj więcej...

Warsztaty z robienia kartek świątecznych - "Nowe Relacje"

W ramach Klubu Integracji projektu Nowe Relacje spotkaliśmy sie na warsztatach, by zrobić pocztówki na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Nowe Relacje w Muzeum Miejskim w Żywcu

Nowe Relacje odwiedziły Muzeum Miejskie w Żywcu – razem z przewodnikiem poznaliśmy Żywieczczyznę; jej legendy, tradycje i naturę.

Czytaj więcej...

Projekt "Nowe Relacje" – integracyjny wyjazd do Teatru

W ramach Nowe relacje integrujemy pokolenia na rozmaite sposoby. Ostatnio odwiedziliśmy Teatr Lalek Banialuka, by zobaczyć dwa genialne spektakle.

Czytaj więcej...

Projekt "Nowe Relacje" – malowanie po numerkach

Malowanie po numerkach, to nie tylko świetna i kreatywna zabawa, ale również sposób na to, by na chwilę skupić się na otaczającym nas świecie i zwolnić.

Czytaj więcej...