WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Jarmark na Zabłociu II – krótka relacja

25 czerwca spotkaliśmy się na naszym drugim Jarmarku na Zabłociu! Było to wyjątkowe wydarzenie. Dziękujemy za to, że byliście z nami – do zobaczenia w przyszłym roku!

Czytaj więcej...

Szkolenie dla NGO – komunikacja w fundraisingu

Promuj i Komunikuj działa i ma się dobrze. 21.06 spotkamy się z osobami z lokalnych NGOs na kolejnym szkoleniu z copywritingu i komunikacji w kontekście fundraisingu.

Czytaj więcej...

Żywiecki CIS z nagrodą Ministerstwa

Wczoraj nasza Prezes - Gabriela odebrała wyjątkowe wyróżnienie w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej - w XX rocznicę uchwalenia Ustawy o Zatrudnieniu Socjalnym.

Czytaj więcej...

Szukamy talentów! Stypendium z Pasją 2023

Masz talent, pasję i chcesz się rozwijać, iść do przodu, podzielić się nim z innym? Koniecznie sprawdź najnowsze wieści o tegorocznej edycji Stypendium z Pasją!

Czytaj więcej...

Już po raz drugi – Jarmark na Zabłociu!

Już 25 czerwca wyjątkowe, kolorowe i radosne wydarzenie. W tym roku jeszcze więcej wystawców, animacji, muzyki przede wszystkim genialnej zabawy.

Czytaj więcej...

Gala Dobroczyńców Roku 2023 – nagroda dla Git Studio z Żywca

Dobro nie zna granic, a żywiecka Drukarnia Git Studio jest tego świetnym przykładem! Została jej przyznana nagroda Dobroczyńcy Roku 2023. Wielkie brawa!

Czytaj więcej...

Festiwal Kultury Żydowskiej w Zabłociu

Społeczność żydowska w Zabłociu ma bogatą historię, a my chcemy o tym przypominać, dlatego… zapraszamy Was na Festiwal Kultury Żydowskiej w Zabłociu.

Czytaj więcej...

Zawody w hobby-horsingu już 26 czerwca

Zapraszamy Was do świata hobby-horse – to tutaj fantazja spotyka się z pasją do zwierząt i jeździectwa! Do zobaczenia 26 czerwca na pierwsze zawody w hobby-horsingu.

Czytaj więcej...

18-te rozdanie mikro-grantów "Działaj lokalnie" za nami

Działaj lokalnie na Żywiecczyźnie jest już pełnoletnie! Po raz 18-ty rozdaliśmy mini-granty na realizację oddolnych inicjatyw mieszkańców Żywiecczyzny – nie możemy się doczekać efektów!

Czytaj więcej...

Wizyta studyjna – Warmia i Mazury

Podróże małe i duże. ZFR z wizytą w województwie warmińsko-mazurskim. Zwiedzaliśmy, uczyliśmy się, poznaliśmy kulturę innych organizacji – dzięki za miłe przyjęcie!

Czytaj więcej...

Razem z Nami – wyciaczka do Krakowa

Zwiedzanie i integracja – tylko w ramach weekendowych aktywności z ZFR! W ramach Centrum Integracji Społecznej i projektu Razem z Nami wybraliśmy się wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej...

Pierwsze szkolenie dla streetworkerów za nami

Nauka na pewno nie pójdzie w las, bo... wyjdzie z nami na ulice! Pierwsze warsztaty dla streetworkerów za nami – ich efekty pojawią się już wkrótce na ulicach Żywca.

Czytaj więcej...