WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Zapraszamy na Mikołajkowe zawody Hobby Horse

Już 17 grudnia 2023 r. odbędzie się specjalna, zimowa edycja zawodów Hobby Horse, czyli bardzo ciekawych zawodów dla fanów i fanek koni i jeździectwa! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Razem Możemy Więcej – warsztaty integracyjne

Jedną z aktywności w ramach programu Razem Możemy Więcej są warsztaty integracyjne, w trakcie których stawiamy na zabawę i współpracę.

Czytaj więcej...

Debaty Oksfordzkie – za nami półfinały

Półfinaliści i półfinalistki ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych wyłonieni. Teraz cel jest jeden – trwa odliczanie do Wielkiego Finału! Ten już 14 grudnia.

Czytaj więcej...

Debaty Oksfordzkie – czas na pierwsze słowne potyczki

Argumenty przygotowane, jury wybrane. Listopad to dla nas czas pierwszych słownych potyczek debatujących drużyn i półfinału Debat na Podbeskidziu.

Czytaj więcej...

Pomóż nam uratować siedzibę naszej Fundacji

Remont naszej siedziby okazuje się trudniejszy niż przypuszczaliśmy. Trzeba ratować ścianę i strop, bo bez tego, nie będzie nowego dachu… a bez dachu nie będzie Dworcowej 2.

Czytaj więcej...

Spotkanie z lokalną historią na Dworcowej 2

W ostatnią środę listopada spotykamy się na Dworcowej 2 w Przystanek Zabłocie – siedzibie Żywiecka Fundacja Rozwoju – żeby porozmawiać o tej kamienicy.

Czytaj więcej...

21. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS

Objazdowy Festiwal WATCH DOCS na stałe wpisał się w kulturalną ofertę Żywca. W tym roku projekcje filmów odbędą się w dwóch miejscach, w treści załączamy rozpiskę projekcji.

Czytaj więcej...

Debaty oksfordzkie – warsztaty dla debatantów i debatantek

Przygotowania do debat czas start! Październik spędziliśmy w szkołach na Żywiecczyźnie szkoląc przyszłych debatantów i debatantki z wystąpień publicznych.

Czytaj więcej...

Razem Możemy Więcej – halloween w świetlicy

Kolorowo, wesoło, z uśmiechami na twarzach i w pięknych kostiumach – tak jakiś czas temu w naszej świetlicy środowiskowej świętowaliśmy wspólnie Halloween!

Czytaj więcej...

Przestrzeń edukacji lokalnej - Wzgórze Panienki

17 października mieliśmy okazję gościć na terenie zakładu Famed Żywiec – chcieliśmy udokumentować ziemny kopiec i znajdującą się na nim kamienną figurę Matki Boskiej.

Czytaj więcej...

Dodatkowy nabór uczestników do Programu "AOON" - edycja 2023

Ogłaszamy dodatkowy nabór uczestniczek i uczestników do naszego Programu "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami" - edycja 2023. Więcej informacji w tekście.

Czytaj więcej...

Święto Pomarańczowej Energii za Nami

Przyznajemy, że po sobotnich szaleństwach i zabawach musieliśmy troszkę odpocząć… ale wracamy do Was z krótką relacją ze Święta Pomarańczowej Energii.

Czytaj więcej...