WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Wizyta studyjna – Warmia i Mazury

Podróże małe i duże. ZFR z wizytą w województwie warmińsko-mazurskim. Zwiedzaliśmy, uczyliśmy się, poznaliśmy kulturę innych organizacji – dzięki za miłe przyjęcie!

Czytaj więcej...

Razem z Nami – wyciaczka do Krakowa

Zwiedzanie i integracja – tylko w ramach weekendowych aktywności z ZFR! W ramach Centrum Integracji Społecznej i projektu Razem z Nami wybraliśmy się wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej...

Pierwsze szkolenie dla streetworkerów za nami

Nauka na pewno nie pójdzie w las, bo... wyjdzie z nami na ulice! Pierwsze warsztaty dla streetworkerów za nami – ich efekty pojawią się już wkrótce na ulicach Żywca.

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie 2023 – wyniki konkursu

14 z 33 złożonych wniosków otrzyma dofinansowanie Działaj Lokalnie – jesteśmy pod wrażeniem Waszych pomysłów i chęci do aktywnego działania i zmiany świata na lepsze.

Czytaj więcej...

Koncert "Mikrodynamis" Mata Kwiatkowskiego

Zapraszamy na koncert stypendysty programu "Żywiec z pasją" Mata Kwiatkowskiego. Będzie to "muzyczna podróż" inspirowana twórczością Stanisława Wyspiańskiego.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spacer fotograficzny

Zapraszamy miłośników fotografii na wspólny spacer ulicami Zabłocia.
 Skupimy się na architekturze i przyrodzie. Zatrzymamy w kadrze historię!

Czytaj więcej...

Majowy plan wydarzeń w Żywieckiej Fundacji Rozwoju

Maj w ZFR zapowiada się super. By mieć wydarzenia pod ręką i na oku zebraliśmy je wszystkie (lub prawie wszystkie, się okaże!) w jednym miejscu. Tak powstał majowy plan!

Czytaj więcej...

Otwarcie Klubu Mieszkańca – gramy w gry planszowe

Otwieramy Klub Mieszkańca na Dworcowej 2! Już 5 maja dużo będzie się u nas działo – wpadajcie pograć w gry planszowe ze Stowarzyszeniem Fantastyki "Parzenica".

Czytaj więcej...

Spotkanie z Bogdanem Lachem – psychologiem śledczym

Zapraszamy osoby zainteresowane psychokryminologią na projekcję filmu "Jestem Mordercą" połączoną z wykładem psychologa śledczego dr Bogdana Lacha.

Czytaj więcej...

Weź Oddech, czyli zapraszamy na zajęcia z jogi

Od 10 maja rusza cykl zajęć z Anią z Weź Oddech. Popracujcie razem z nauczycielką nad oddechem i świadomością ciała w żywieckim Papierniku.

Czytaj więcej...

Rock For Ukraine – meta cyklu koncertowego

Podróżowaliśmy cały ro(c)k i dotarliśmy na metę cyklu. Dziękujemy wszystkim za podjęcie z nami współpracy, za zaufanie i za chęć stworzenia z nami tak pięknych momentów.

Czytaj więcej...

Warsztaty z Canvy dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz swoja przygodę z tworzeniem treści lub masz już konto na stronie, ale nie do końca umiesz się po niej poruszać, to warsztaty dla Ciebie.

Czytaj więcej...