WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Warsztaty z Canvy dla początkujących vol. 2

Warsztaty z Canvy po raz drugi! Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem treści na zajęcia "pod podstaw"!

Czytaj więcej...

Wieczory Gier – zapraszamy do wspólnej zabawy

Czas rozpocząć serię wieczorów pełnych gier, śmiechu i emocji! Strategia, planszówki, karcianki, a nawet... gry komputerowe – wszystko to czeka na was w Klubie Mieszkańca.

Czytaj więcej...

Warsztaty z makijażu codziennego

Zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty, które pozwolą Ci zgłębić tajniki makijażu i odkryć swoje artystyczne umiejętności. Poprowadzi je Sabina Haczek.

Czytaj więcej...

Grupa Wsparcia dla osób, których bliscy chorują

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, których bliscy w rodzine zmagają się z chorobą przewlekłą do uczestnictwa w spotkaniach grupy wsparcia.

Czytaj więcej...

Piknik naukowy "Z prędkością światła"

Jesteście gotowi na III Piknik Naukowy? W tym roku odwiedzimy świat światła. Przybywajcie z rodziną i przyjaciółmi, by wspólnie odkrywać fascynujący świat światła

Czytaj więcej...

Warsztaty z fotografii krajobrazowej

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak stworzyć doskonałe zdjęcie krajobrazu? Jeśli tak, to koniecznie zapraszamy Was na na warsztaty fotografii krajobrazowej!

Czytaj więcej...

Stypendium z Pasją 2023 – czas na wyniki!

Mamy to! Prezentujemy listę tegorocznych stypendystek i stypendystów z pasją. Mamy nadzieję, że przyznane stypendia pozwolą Wam się rozwijać jeszcze bardziej!

Czytaj więcej...

Stypendium z Pasją 2023 – za nami inspirujące rozmowy

Za nami rozmowy z osobami, które zgłosiły się do tegorocznego programu Żywiec z Pasją. Jedno jest pewne – tegoroczny wybór stypendystów i stypendystek nie będzie łatwy.

Czytaj więcej...

Wakacyjny koncert młodych w Klubie Papiernik

Mam za sobą wakacyjny koncert młodych, niezwykle utalentowanych osób, które przez 8 miesięcy uczestniczyły w zajęciach muzycznych w Instytucie Rozwoju Artystycznego.

Czytaj więcej...

Bezgraniczni Przyjaciele już w naszej świetlicy środowiskowej

Projekt finansowany przez IKEA i realizowany we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja w ramach programu „Bezgraniczni Przyjaciele” pozwoli nam na doposażenie naszej świetlicy.

Czytaj więcej...

Już ponad rok tworzymy Centrum Pomocy Uchodźcom

... miejsce, w którym osoby będące w kryzysie uchodźczym mogą między innymi nieodpłatnie zasięgnąć porady prawnej, zapisać się na kurs języku polskiego lub kursy zawodowe.

Czytaj więcej...

ZFR na Targach NGO-EXPO w Kielcach

Żywieckie Wersacze reprezentowało ŻFR na II Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO w Kielcach. Jak było? Zobaczcie krótką relację!

Czytaj więcej...