WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Warsztaty z komunikacji "Promuj i Komunikuj"

Za Nami kolejne szkolenia przeprowadzone w ramach programu "Promuj i Komunikuj" – wspólnie zastanawialiśmy się nad tym jak komunikować jako organizacje.

Czytaj więcej...

Powstanie wystawa "Historii Zabłocia"!

Dzięki środkom pozyskanym z EVZ Foundation z Berlina w Żywcu powstanie wystawa poświęcona historii Zabłocia – czas wspólnie ją stworzyć!

Czytaj więcej...

Turniej Debat Oksfordzkich na Podbeskidziu

Po raz 9 spotkaliśmy się na Turnieju Debat Oksfordzkich „Podbeskidzie”, by pokazać wspólnie, że naszą „siłą są słowa”. Zapraszamy wszystkich na finały 28 marca.

Czytaj więcej...

Cykliczne warsztaty rękodzielnicze

Wracamy do cyklicznych warsztatów rękodzielniczych w Przystanku Zabłocie! Wspólnie stworzymy wiele pięknych rzeczy, pobudzając przy tym naszą kreatywność

Czytaj więcej...

Podsumowanie konkursu Działaj Lokalnie XII 2022

Za nami podsumowanie konkursu Działaj Lokalnie XII, konkursu „Opowiedz…” 2022 oraz projektu, który pozwoli nam rozszerzyć działania regrantingowe.

Czytaj więcej...

Muzeum na Kółkach w żywieckim Zabłociu

W dniach 1-3 lipca w żywieckim Zabłociu zagości Muzeum na Kółkach, czyli projekt Muzeum POLIN przywracający pamięć o lokalnych społecznościach żydowskich.

Czytaj więcej...

Wool For Ukraine – powstała kolejna "dostawa" skarpet

„Wool for Ukraine”, to projekt, który wykorzystuje terapeutyczne korzyści pracy z wełną, aby zrównoważyć skutki stresu i zespołu stresu pourazowego spowodowanego wojną w Ukrainie.

Czytaj więcej...

Nie wysyłaj 1,5% w kosmos – przekaż go nam!

Przyszedł czas, gdy mamy możliwość przekazania 1,5 procenta swojego podatku z na rzecz dowolnie wybranej organizacji. Pomyślcie o ZFR podejmując decyzję :)

Czytaj więcej...

Warsztaty tapicerskie w Centrum Integracji Społecznej

Uczestnicy CIS biorą udział w warsztatach tapicerskich. Trzymamy kciuki za pozytywne wyniki egzaminu, który ich czeka i już nie możemy doczekać się efektów warsztatów!

Czytaj więcej...

Warsztaty z komunikacji "Promuj i Komunikuj"

Po sukcesie zeszłorocznych szkoleń, przygotowaliśmy nową ofertę dla NGOsów. Komunikacja, grupy odbiorców, kanały komunikacji – porozmawiamy na ich temat.

Czytaj więcej...

Projekt "Nowe Relacje" – malowanie po numerkach

Malowanie po numerkach, to nie tylko świetna i kreatywna zabawa, ale również sposób na to, by na chwilę skupić się na otaczającym nas świecie i zwolnić.

Czytaj więcej...

Warsztaty z Komunikacji Międzykulturowej

Zorganizowaliśmy warsztaty z komunikacji międzykulturowej, by lepiej rozumieć potrzeby ciągle zmieniającej się w naszym otoczeniu społeczności.

Czytaj więcej...