WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.

Aktualności

Zapraszamy na cykl warsztatów zdrowego żywienia

Postanowienia noworoczne? Kto ich nie ma! My zaPALamy do realizacji postanowień związanych ze zdrowiem i odżywianiem! Zobaczcie program warsztatów i zapiszcie się już dziś!

Czytaj więcej...

Jukace z Zabłocia kolędują u Seniorów w DPS-ie! Hej!

Nasz Fundacja i Jukace z Zabłocia często i chętnie wspierają się w swoich działaniach. Tak było i tym razem - sami zobaczcie co działo się w Domu Pomocy Społecznej w Żywcu!

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie Konkursu "Miejsce przyjazne Seniorom..."

Publikujemy wyniki konkursu "Miejsce przyjazne Seniorom na Żywiecczyźnie" - zobaczcie kto znalazł się w gronie szczęśliwców! Zwycięzcy otrzymają bardzo przyjemną i smaczną nagrodę!

Czytaj więcej...

Konkurs "Miejsce przyjazne Seniorom na Żywiecczyźnie"

Zachęcamy do udziału w konkursie - sprawcie sobie radość na koniec roku! Wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania! Na odpowiedzi czekamy do 30.12 do godziny 23.59!

Czytaj więcej...

Już jest grudniowy numer Biuletynu "Bez limitu"!

Nowy numer biuletynu już dostępny. Wersję papierową znajdziecie w stałych punktach: urzędy gminy, GOK-i biblioteki, a wersja online do poczytania u nas!

Czytaj więcej...

Ostatnie warsztaty plastyczne za nami!

Zakończyliśmy cykl warsztatów plastycznych z Joanną Zając-Slapnicar. Skutecznie zaPALiliśmy mieszkańców do działania i zobaczcie jakie powstały cuda!

Czytaj więcej...

WESOŁYCH ŚWIĄT dla Wszystkich naszych Darczyńców i Przyjaciół!

Nadchodzi ten czas w roku kiedy składamy sobie życzenia i przesyłamy do wszystkich tych, którzy nas wspierają i są z nami moc ciepłych myśli. Kochamy Święta, a Wy?

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu Działaj Lokalnie "Opowiedz..."

Podczas III Forum NGO ogłosiliśmy długowyczekiwane wyniki konkursu "Opowiedz...". Zobaczcie kto i w jakiej kategorii będzie walczył na szczeblu ogólnopolskim! Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Jesteśmy po Finałach Debat Oksfordzkich! Wielka duma!

Zakończyliśmy tegoroczne Debaty! Uczniowie dali z siebie absolutnie wszystko - aż miło było na nich patrzeć i ich słuchać! Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie w pigułce - podsumowanie projektów 2021

Podczas III Forum NGO podsumowaliśmy rok 2021 pod kątem zrealizowanych projektów w ramach Działaj Lokalnie. Lista inicjatyw jest imponująca!

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie ma już 15 lat! Podsumowujemy i chwalimy!

Na Dworcowej 2 kręcimy film z okazji 15-lecia Działaj lokalnie! Premiera odbędzie się podczas III Forum NGO 13.12.2021 roku w Klubie Papiernik! Zobaczcie kulisy powstawania filmu!

Czytaj więcej...

Seniorzy w terenie - wizyta studyjna w Kłodzku

Kolegium redakcyjne Biuletynu "Bez limitu" odbyło kolejną wizytę studyjną zbierając dobre praktyki w terenie! Zobaczcie gdzie byli nasi aktywni Seniorzy i co widzieli!

Czytaj więcej...