WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.


Trochę wolności na Święta – Kampania "Wielkanocna Pomoc"

Aktualności

“Moim przestępstwem jest niepełnosprawność, a wyrokiem samotność”.

Często osoby z niepełnosprawnościami muszą zmagać się z przytłaczającym uczuciem osamotnienia i bezradności. Ich domy, zamiast pełnić rolę bezpiecznej przestrzeni, stają się dożywotnią celą, a każdy dzień w nich spędzony przypomina odsiadywanie wyroku. Ludzie ci, pozostawieni często sami sobie czekają na chwile, gdy ktoś wreszcie zwróci na nich uwagę… Codziennie aż 70 naszych podopiecznych z niepełnosprawnościami czeka na spotkanie ze swoimi asystentami. Dla wielu z nich te spotkania to jedyna szansa na kontakt z drugim człowiekiem – jako Żywiecka Fundacja Rozwoju chcemy walczyć z ich samotnością.

Ta, w Święta, doskwiera naszym podopiecznym dużo bardziej. Z Waszą pomocą chcemy sprawić, by zbliżająca się Wielkanoc minęła im w znacznie cieplejszej atmosferze. Atmosferze, która przypomni im, że ktoś się o nich troszczy i o nich pamięta. 

Wesprzyj nasze działania byśmy mogli być z naszymi podopiecznymi w te Święta Wielkanocne. Działamy po to, by dawać ludziom siłę – dołącz do nas wspierając naszą Świąteczną akcję. 

Jak to zrobić? Po prostu, wejdź na stronę Wielkanocna Pomoc i przy pomocy formularza internetowego przekaż darowiznę.