WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.


Szkolenie dotyczące pracy z dziećmi i młodzieżą

Aktualności

Zapraszamy na cykl szkoleń dotyczących pracy z dziećmi i młodzieżą, głównie metodą streetworkingu, które poprowadzi siostra Anna Bałchan.

A czym jest streetworkig?

Streeworking zaliczany jest do metod pracy pozasystemowej, którego istotą jest praca z ludźmi w ich naturalnym środowisku. W przypadku dzieci ulicy jest to ulica, podwórko, brama i inne miejskie przestrzenie, w których przebywają dzieci realizując swoje podstawowe potrzeby. Przy czym potrzeb tych nie mogą zrealizować w takich miejscach, jak miejsce zamieszkania (dom) czy szkoła. Streetworker zatem czy też pedagog ulicy to osoba pracująca z dzieckiem w jego naturalnym środowisk. (“SOS – wsparcie organizacji streetworkerskich”- raport z badań)

Szkolenia skierowane są dla pedagogów, psychologów oraz wszystkich osób chętnych do aktywnego działania na rzecz młodych mieszkańców naszego miasta. Jeżeli jesteś empatyczny, pełny energii i potrafisz towarzyszyć, to szkolenie jest dla Ciebie. Warunkiem przystąpienia do szkoleń, jest obecność na wszystkich zajęciach. Liczba miejsc jest ograniczona! 

Na szkolenie zapisujemy się poprzez formularz http://bitly.pl/36A2D