WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

2010-2011 Żywiec bez czadu! LPP PAFW

O projekcie

Druga edycja projektu. Jest wiele osób, które zauważają problem jakości powietrza w mieście Żywcu, szczególnie zimą. Jest też wiele osób, które cierpią z tego powodu, że sąsiad spala śmieci w piecu C.O. i ogródku– „nie można nawet otworzyć okna”, a przebywanie na ulicy przyprawia o „mdłości”. Kilka lat temu w mieście był taki smog, że prasa nawoływała do nie wychodzenia z domu. Jest wiele osób, które nie rozumieją, jak swoim zachowaniem szkodzą środowisku i sobie. Jest wiele osób, które widzą problem, a nie znają przyczyny. W końcu, jest wiele osób, które widzą co się dzieje i nie mają odwagi się odezwać. Projekt został przygotowany przez nieformalne Partnerstwo instytucji, których przedstawicielom zależy na POWSTRZYMANIU TRUCICIELI. Projekt powstał dla dobra wspólnego, którym dla nas jest czyste powietrze w naszym mieście.

Dajmy Czadu! - Żywiec Bez Czadu to kampania społeczna obejmująca swym zasięgiem miasto Żywiec i okoliczne miejscowości, mająca na celu powstrzymanie procederu palenia śmieci.

Projekt jest dofinansowywany ze środków Programu "Lokalne Partnerstwa PAWF" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności,realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce.

Informacje:

Źródło finansowania

ze środków Programu "Lokalne Partnerstwa PAWF" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności,realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce

Termin realizacji

do 30.04.2011