WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Kulturalny Żywiec

KULTURALNY ŻYWIEC 

Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu.
Chcesz wiedziec więcej - ZADZWOŃ : 575-580-700

Ideą powstania aplikacji, było zapewnienie łatwego i szybkiego dostępu do ciekawych wydarzeń organizowanych na terenie Żywieccyzny, zarówno przez instytucje kultury, jak
 i organizacje społeczne, te formalne i nieformalne oraz nierzadko przedsiębiorców.
Dając organizatorom i uczestnikom medium, które wpisze się na trwałe w życie społeczno-kulturalne. Założeniem była trwałość przedsięwzięcia oraz kompleksowość.

Trwałość dla nas oznacza możliwość utrzymania działania medium bez znaczących nakładów finansowych ze strony Fundacji i możliwość samofinansowania po zakończeniu projektu w ramach, którego powstała aplikacja.

Kompleksowość, to ambitne założenie, że każda instytucja założy konto i będzie publikować informacje, tak samo naturalnie jak zwykła to robić na FaceBooku lub jak zwykła drukować plakaty. O ile to pierwsze, jest szybkie i darmowe, ale nie zawsze skuteczne, o tyle to drugie jest drogie, czasochłonne i jeszcze mniej skuteczne. Zakładamy, że liczba użytkowników Kulturalnego Żywca będzie wyższa niż przeciętna ilość fanów poszczególnych organizacji
i instytucji.

Dla kogo aplikacja Kulturalny Żywiec?

Dla mieszkańców i turystów.

To szybka nawigacja po wydarzeniach organizowanych na terenie całej Żywieccyzny. Masz wolny wieczór? Przyjeżdżasz na weeked do Żywca? Nie wiesz gdzie wyjść? Sprawdź w aplikacji, co dzieje się ciekawego w najbliższej okolicy w tym czasie.

Dla organizatorów wydarzeń kulturalnych, społecznych, edukacyjnych.

Każda instytucja oraz organizacja, firma może założyć  u nas konto za darmo i publikować swoje wydarzenia organizowane na terenie Żywieccyzny. My zadbamy o promocję i tysiące użytkowników, do których dotrze informacja o tym, co będzie się działo nawet w najodleglejszych zakątkach naszego powiatu.