WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Coolturalny Żywiec - LPP PAFW

KULTURALNY ŻYWIEC 

Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu

Ideą powstania aplikacji, było zapewnienie łatwego i szybkiego dostępu do ciekawych wydarzeń organizowanych na terenie Żywieccyzny, zarówno przez instytucje kultury, jak i organizacje społeczne, te formalne i nieformalne oraz nierzadko przedsiębiorców. Dając organizatorom i uczestnikom medium, które wpisze się na trwałe w życie społeczno-kulturalne. Założeniem była trwałość przedsięwzięcia oraz kompleksowość.

Trwałość dla nas oznacza możliwość utrzymania działania medium bez znaczących nakładów finansowych ze strony Fundacji i możliwość samofinansowania po zakończeniu projektu w ramach, którego powstała aplikacja.

Kompleksowość, to ambitne założenie, że każda instytucja założy konto i będzie publikować informacje, tak samo naturalnie jak zwykła to robić na FaceBooku lub jak zwykła drukować plakaty. O ile to pierwsze, jest szybkie i darmowe, ale nie zawsze skuteczne, o tyle to drugie jest drogie, czasochłonne i jeszcze mniej skuteczne. Zakładamy, że liczba użytkowników Kulturalnego Żywca będzie wyższa niż przeciętna ilość fanów poszczególnych organizacji i instytucji.

Dla kogo aplikacja Kulturalny Żywiec?

 Dla mieszkańców i przyjezdnych.

To szybka nawigacja po wydarzeniach organizowanych na terenie całej Żywieccyzny. Masz wolny wieczór? Przyjeżdżasz na weeked do Żywca? Nie wiesz gdzie wyjść? Sprawdź w aplikacji, co dzieje się ciekawego w najbliższej okolicy w tym czasie.

Dla organizatorów wydarzeń kulturalnych, społecznych, edukacyjnych.

Każda instytucja oraz organizacja, firma może założyć  u nas konto za darmo i publikować swoje wydarzenia organizowane na terenie Żywieccyzny. My zadbamy o promocję i tysiące użytkowników, do których dotrze informacja o tym, co będzie się działo nawet w najodleglejszych zakątkach naszego powiatu.

Chcesz wiedzieć i uczestniczyć? - pobierz aplikację

Dla smartfonów z systemem Android

Dla iPhona

Oglądasz tę stronę na telefonie aby pobrać KLIKNIJ TUTAJ

Organizujesz? - dodaj wydarzenie

Aby móc dodawać wydarzenia trzeba mieć konto w aplikacji.

Wyślij e-mail na adres: konta@kulturalnyzywiec.pl lub wypełnij formularz, założymy Ci konto w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.

Założenie konta jest bezpłatne i używanie bezpłatne. 

Planujemy wprowadzenie opłat za reklamy w aplikacji, jednakże na razie nie wiemy kiedy to nastąpi
i przed tym faktem z odpowiednim wyprzedzeniem powiadomimy wszystkich użytkowników kont. 

This form is unavailable.

Dla właścicieli kont - administratorów wydarzeń kulturalnych

Celem zalogowania się na własnym koncie należy użyć adresu: 

http://kulturalnyzywiec.pl/admin/

 a następnie zalogować się e-mailem oraz ustalonym hasłem. 

 Po dodaniu wydarzenia należy koniecznie "włączyć" jego wyświetlanie na liście wydarzeń w panelu. Wszelkie instrukcje dotyczące używania konta znajdują się po prawej stronie po zalogowaniu do panelu administracyjnego. 

Powodzenia!