W kilku słowach
„Eko-reaktywacja w gminie Lipowa” - pod takim tytułem wystartował w listopadzie 2011 r. nasz ekologiczny projekt. Eko-reaktywacja ma na celu edukować mieszkańców gminy w kwestii dbania o środowisko. Ekologiczna edukacja ma dotrzeć zarówno do dzieci jak i dorosłych.

Partnerzy


Działania:
- Warsztaty ekologiczne w szkołach i przedszkolach zrealizowane w partnerstwie z Fundacją Klamra.
- Konkursy o charakterze ekologicznym, skierowane do mieszkańców gminy.- konkurs na pomysł na logo projektu
- konkurs na „List do sąsiada”, który ma przekonywać do proekologicznych zachowań.
- Konkurs na eko-granty na działania ekologiczne dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z gminy Lipowa.