WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

2015 Partnerstwo Pod Babią Górą - Lokalne Partnerstwa PAFW

Desant "Partnerstwa dla Żywca" pod Babią Górą

W 2009 roku utworzyliśmy Partnerstwo "Żywiec bez czadu", stworzyliśmy kampanię związaną z problemem zanieczyszczonego powietrza, którego powodem jest m.in. palenie "byle czym" w piecach centralnego ogrzewania. Kampanię prowadziliśmy 2 lata. Obecnie w ramach kontynuacji działań partnerstwa tworzymy aplikację służącą informowaniu mieszkańców o obecnym stanie powietrza.

Przyszczedł też czas na dzielenie się doświadczeniem w budowaniu Partnerstw Lokalnych i w związku z tym robimy desant pod Babią Górę.

Od kilku lat wspópracujemy ze Stowarzyszeniem "Zielona Linia" ze Stryszawy, które wiele lat temu było inicjatorem i liderem partnerstwa "Łączy nas Babia Góra", które z wielu powodów rozpadło się w momencie pojawienia się programu LEADER.

W ramach Funduszu Bieżących Inicjatyw programu Parnterstwa PAFW otrzymaliśmy mały zastrzyk gotówki, aby pomóc partnerstwu pod Babią Górą reaktywować się i stworzyć nowe trwałe więzi.

Osoba odpowiedzialna

Gabriela-Gibas-Psuturi.jpgGabriela Gibas-Psuturi
+48 603122106
gabi@beskidy.org.pl

Źródło finansowania

Program Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce

Wysokość dotacji

5000,00

Termin realizacji

01.05.2015-30.09.2015

Działania projektowe

1) Spotkanie informacyjne

2) Dwa Szkolenia, które będą służyć rozwowi i wzmocnieniu Partnerstwa

3) Trzy szkolenia animacyjne

4) Konsultacje dla członków Partnerstwa
5) Podpisanie deklaracji partnerstwa - podsumowanie projektu

PAFW.jpg

dofinansowano ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce