Wyniki konkusu
Zaparszamy na stronę Kina Janosik, gdzie opublikowane zostały wyiki konkursu EcoMovie.
http://kinojanosik.pl/konkursy/ecomovie/
Ogłoszenie konkursu
Kino Janosik i Żywiecka Fundacja Rozwoju zapraszają do udziału w konkursie na film.
Aby ułatwić sobie życie i przyczynić się do polepszenia stanu naszych chodników, ulic, lasów, kominów, śmietników, zdrowia, a nade wszystko psychy, która nie daje zapomnieć, że jesteśmy producentami ton śmieci- ogłaszamy ten oto konkurs.
- Nakręć film - fabułę, dokument, animację. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.
- Postaw na pomysł, oryginalność. Zgarnij tableta i inne nagrody.
- Termin nadsyłania prac mija 30 września 2013.
- Film nie może przekraczać 120 sekund.
Szczegóły w regulaminie konkursu zamieszczonym poniżej oraz na www.kinojanosik.pl.
Do pobrania:
