WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

O programie

"To stypendium dodało mi skrzydeł i sprawiło, że jeszcze bardziej uwierzyłam w swój talent" - mówi Justyna - jedna z naszych Stypendystek z pasją. Dzięki Stypendium z pasją Justyna zrealizowała swój pierwszy fabularny film, pokazując go na dużym ekranie, festiwalach".

 

Żywiec z pasją o uznany, autorski program  Żywieckiej Fundacji Rozwoju oraz wspólna marka w skład której wchodzą Stypendium z pasją oraz Produkt z pasją.
To program łączący przedsiębiorców, przedsięwzięcia i ich klientów oraz osoby zdolne, potrzebujące wsparcia finansowego przy jednoczesnej promocji regionu. 

Program Zywiec z pasja.png                          

Celem programu stypendialnego Stypendium z pasją jest wspieranie mieszkańców Żywiecczyzny w rozwoju ich niezwykłych pasji. To szansa dla ambitnych, zdolnych, pełnych pasji i determinacji osób. Do tej pory dzięki Programowi udało się wesprzeć 32 zdolne osoby z Żywiecczyzny. Poznaj osoby z pasją!

Sposobem finansowania stypendiów są Produkty z pasją. Firmy, które włączyły się w program przeznaczają określoną umową część zysku ze sprzedaży danego towaru - Produktu z pasją na Fundusz Stypendialny.
 

DLA PASJONATÓW I  PASJONATEK

Jeśli masz talent, pasję i chcesz się rozwijać, iść do przodu, podzielić się talentem z innymi
– ten program jest dla Ciebie.

Dzięki wsparciu finansowemu oraz tutorów/tutorek inspirujemy do stawiania śmiałych kroków w rozwoju, wyznaczania sobie ambitnych celów i wyzwań, rozwijania skrzydeł.

Sprawdź, czy spełniasz kryteria programu i aplikuj o stypendium!

REGULAMIN STYPENDIUM Z PASJĄ 2023

APLIKUJ TERAZ

WYNIKI "STYPENDIUM Z PASJĄ" 2022

Komisja Stypendialna przyznała Stypendia z Pasją 2022. W skład komisji weszli Producenci z pasją i reprezentantki Żywieckiej Fundacji Rozwoju. 

W tym roku było niebywale trudno, gdyż do Programu aplikowała rekordowa liczba utalentowanych osób z Żywiecczyzny. 

Wszystkim, bez względu na wynik, GRATULUJEMY talentu, pasji i determinacji w rozwijaniu swoich umiejętności. 

LISTA STYPENDYSTÓW 2022


Do tej pory dzięki Programowi udało się wesprzeć 32 zdolne osoby z Żywiecczyzny. Zapraszamy do ich poznania:

POZNAJ LUDZI Z PASJĄ